Ola Billgren färglitografi

Ola Billgren färglitografi
Ola Billgren färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001):"Underbarnet", signerad och daterad Ola Billgren -78, numrerad 32/100, färglitografi, ca 30x35 cm

282185

2014-12-05