Bronslampa jugend

Bronslampa jugend
Bronslampa jugend
Bronslampa jugend
Bronslampa jugend
Bronslampa jugend
Bronslampa jugend

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSLAMPA, patinerad brons, sannolikt Böhlmarks, jugend, 1900-talets första hälft, dekor av blommor, höjd ca 57 cm

Botten med spår av förgyllning

282197

2014-12-05