Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORDSLAMPA, patinerad brons, sannolikt Böhlmarks, jugend, 1900-talets första hälft, dekor av blommor, höjd ca 57 cm
Botten med spår av förgyllning
282197
2014-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här