Max Walter Svanberg oljaemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Havsdrottningen, signerad och daterad Max Walters -42, olja på duk, ca 70x50 cm
PROVENIENS: Sveriges Allmänna Konstförening

282254

2014-12-06