Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
NILSON, Severin (1846-1918): Gårdsidyll med pickande höns, signerad Severin Nilson, olja på duk, ca 74,5x99,5 cm
Renoverad
282256
2014-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här