Severin Nilson oljemålning

Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILSON, Severin (1846-1918): Gårdsidyll med pickande höns, signerad Severin Nilson, olja på duk, ca 74,5x99,5 cm

Renoverad

282256

2014-12-06