Oljemålning 17/1800-tal
2014-12-08
282264
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Pastoral bild, olja på duk, 47x62 cm
Dubblerad, färgbortfall, tryckskada