Oljemålning 17/1800-tal

Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal
Oljemålning 17/1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Pastoral bild, olja på duk, 47x62 cm

Dubblerad, färgbortfall, tryckskada

282264

2014-12-08