Byrå Louis XV-stil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1900-tal, Louis XV-stil, mes stenskiva, fanérad i flertalet träslag, beslag i mässing, höjd 83, 66x37 cm
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, fanérbortfall, skivan med enstaka nagg
282276
2014-12-06