Matgrupp Queen Anne-stil
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MATGRUPP, 13 dlr, 1900-talets mitt, Queen Anne-stil, betsade, fotavslut i form av claw-and-ball, stoppade sitsar klädda i läder, bestående av bord, 12 stolar, bordets mått höjd ca 73, 168x99 cm, 6 iläggsskivor vardera bredd ca 55 cm
Sitsarna med skador, slitage
282291
2014-12-08