Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, otydligt signerad, färglitografi, 14/15 E.A., bladstorlek 76x56 cm
282308
2014-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här