Färglitografi

Färglitografi
Färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, otydligt signerad, färglitografi, 14/15 E.A., bladstorlek 76x56 cm

282308

2014-12-05