OLIVIER HERDIÈS olja pannå

OLIVIER HERDIÈS olja pannå
OLIVIER HERDIÈS olja pannå
OLIVIER HERDIÈS olja pannå
OLIVIER HERDIÈS olja pannå

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLIVIER HERDIÈS (1906-1993): Komposition, signerad och daterad Herdies -68, olja på pannå, 40x32 cm

282320

2014-12-06