Pappaerskorg teak Servex

Pappaerskorg teak Servex
Pappaerskorg teak Servex

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAPPERSKORG, brännmärkt Servex Lagan, teakfaner, höjd 40, diameter 27,5 cm

Slitage och fanerskador

282324

2014-12-06