Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLSON, Axel (1899-1986): efter, Figurkomposition, stämpelsignerad Axel Olson, numrerad 60/360, grafiskt blad, 52x37 cm, oramad
282346
2014-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här