Axel Olson grafiskt blad

Axel Olson grafiskt blad
Axel Olson grafiskt blad

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): efter, Figurkomposition, stämpelsignerad Axel Olson, numrerad 60/360, grafiskt blad, 52x37 cm, oramad

282346

2014-12-08