Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA, 1930/40-tal, art deco, kvinnofigur hållandes klot, lamphållare märkt Zenith, sockel av sten, höjd ca 67 cm
Slitage/patina
282395
2014-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här