Sportstugemöbel

Sportstugemöbel
Sportstugemöbel
Sportstugemöbel
Sportstugemöbel
Sportstugemöbel
Sportstugemöbel

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPORTSTUGEMÖBEL, furu, soffbord/bänk 1900-talets mitt, höjd 60, 80x44 cm

Renoverat, ytskador, sprickor

282404

2014-12-08