Skänkstop och rymdmått i koppar 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNKSTOP, 2 st, koppar, 1800-tal, båda märkta ERS, höjd 16-21 cm, RYMDMÅTT, 6 st, koppar, 1800-tal, bl a med justerarmärkningar CS, BED, JT, GG, höjd 5-30 cm
PROVENIENS: Nore Edlund, Lidingö

282420

2014-12-08