Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): Blommor vid det öppna fönstret, signerad, färglitografi, 85/400, 54x37 cm

282428

2014-12-08