Antal Anton Péczely oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTAL ANTON PÉCZELY (1891-1963): Figurscen, signerad Péczely A, olja på duk, ca 40x50 cm

Dukskada

282450

2014-12-08