Faskinknivar bajonetter 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FASKINKNIV, 2 st, svensk, m/1848, med balja, längd ca 59 cm, BAJONETTER, 2 st, svensk, m/1867

Slitage/skador

282453

2014-12-08