Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FASKINKNIV, 2 st, svensk, m/1848, med balja, längd ca 59 cm, BAJONETTER, 2 st, svensk, m/1867
Slitage/skador
282453
2014-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här