Fäktsablar

Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar
Fäktsablar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄKTSABLAR, för övning, längd ca 90 cm

Slitage/skador

282455

2014-12-08