PG thelander litografi

PG thelander litografi
PG thelander litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): "Grönt infall", signerad PG Thelander, 1963, numrerad 3/25, färglitografi, ca 49x64 cm

Gulnader

282469

2014-12-08