Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

IKON, Rumänien, 1800-talets slut, målad på glasruta, S:t Konstantin och Helena, 44x39 cm

Zustandsbeschreibung

Skador

282477

2014-12-08