Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
IKON, Rumänien, 1800-talets slut, målad på glasruta, S:t Konstantin och Helena, 44x39 cm
Zustandsbeschreibung
Skador
282477
2014-12-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner