Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, tenn, stämplad Daniel Björkman Stockholm 1744, diameter 39,5 cm

Skador

282487

2014-12-08