Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAT, tenn, stämplad Daniel Björkman Stockholm 1744, diameter 39,5 cm
Skador
282487
2014-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här