Jardinaire omkring 1900

Jardinaire omkring 1900
Jardinaire omkring 1900
Jardinaire omkring 1900
Jardinaire omkring 1900

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JARDINAIRE, nysilver, omkring 1900, AE & Co, insats i klarglas, dekor av blommor, längd ca 39 cm

Smärre slitage, insatsen med en mkt obetydlig nagg

282492

2014-12-08