Ljusstake empire

Ljusstake empire
Ljusstake empire
Ljusstake empire
Ljusstake empire
Ljusstake empire
Ljusstake empire
Ljusstake empire
Ljusstake empire
Ljusstake empire
Ljusstake empire

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKE, 1800-talets första hälft, empire, förgylld brons, höjd 29 cm

Borrad för el

282504

2014-12-08