Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): "Margareta", signerad och daterad E.Tryggelin 13/6 1917, olja på pannå, 26x22 cm
Enstaka repa
282520
2014-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här