Ljusplåt

Ljusplåt
Ljusplåt
Ljusplåt
Ljusplåt
Ljusplåt
Ljusplåt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSPLÅT, mässing, 1700-tal, punsad dekor, diameter 21 cm

Skador

282530

2014-12-08