Serveringsvagnar
2014-12-08
282544
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
SERVERINGSVAGNAR, 1 par, gustaviansk stil, med klaff 1900-tal, höjd 75, totallängd 103x47 cm
utslitet gummi, smärre skador