Serveringsvagnar

Serveringsvagnar
Serveringsvagnar
Serveringsvagnar
Serveringsvagnar
Serveringsvagnar
Serveringsvagnar
Serveringsvagnar
Serveringsvagnar
Serveringsvagnar
Serveringsvagnar

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SERVERINGSVAGNAR, 1 par, gustaviansk stil, med klaff 1900-tal, höjd 75, totallängd 103x47 cm

utslitet gummi, smärre skador

282544

2014-12-08