Lars Wellton

Lars Wellton
Lars Wellton
Lars Wellton
Lars Wellton

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WELLTON, Lars (1918-1992): Skansen, signerad Wellton, olja på pannå, 59x49 cm

282546

2014-12-08