Hjalmar Mörner blandteknik

Hjalmar Mörner blandteknik
Hjalmar Mörner blandteknik

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÖRNER, Hjalmar (1794-1837): Figurkomposition, blandteknik, signerad och daterad H Mörner 1836, ca 18x25 cm

282547

2014-12-08