Staffan Hallström tuschteckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Formelbil, 1970-tal, tusch, monogramsignerad SH, 21x31 cm
LITTERATUR: SAK Årsbok Staffan Hallström Publikation 39, Stig Johansson, avbildad s.146

Smärre fläckar

282558

2014-12-08