Peer Dahl oljemålning

Peer Dahl oljemålning
Peer Dahl oljemålning
Peer Dahl oljemålning
Peer Dahl oljemålning
Peer Dahl oljemålning
Peer Dahl oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DAHL, Peer Laurits (Norge, 1915-2005): Sittande kvinna, signerad och daterad Peer Dahl 1944, olja på duk, 119x99 cm

Ytslitage

282560

2014-12-08