Karmstolar Grythyttan typ

Karmstolar Grythyttan typ
Karmstolar Grythyttan typ
Karmstolar Grythyttan typ
Karmstolar Grythyttan typ
Karmstolar Grythyttan typ
Karmstolar Grythyttan typ
Karmstolar Grythyttan typ
Karmstolar Grythyttan typ

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR, 1 par, 1900-tal, Grythyttan typ, stomme i stål, vitmålade, ryggbrick samt sits i trä

Slitage

282585

2014-12-08