Schackbord Poul Cadovius France & søn
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SCHACKBORD, Poul Cadovius, tillskriven, France & søn, Danmark, skivan fanerad i jakaranda med intarsia i form av schackbräde i jakaranda och lönn, skinnklädda armstöd, lös låda för pjäser under skivan, fot i metall, höjd 70, 81x80 cm
Mindre slitage
282590
2014-12-08