Schackbord Poul Cadovius France & søn

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SCHACKBORD, Poul Cadovius, tillskriven, France & søn, Danmark, skivan fanerad i jakaranda med intarsia i form av schackbräde i jakaranda och lönn, skinnklädda armstöd, lös låda för pjäser under skivan, fot i metall, höjd 70, 81x80 cm

Mindre slitage

282590

2014-12-08