Månbord med iläggsskivor i mahogny

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSBORD / PARBORD, 1800-talets andra hälft, mahogny, höjd 75, 110x120, 2 iläggskivor á ca 64,5 cm, lösa hylsor medföljer

Bruksslitage

282606

2014-12-08