Vitmålat skåp
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SKÅP / DOCKSKÅP, 1900-talets första hälft, bemålat, lätt svarvade be, höjd ca 123, 50x23 cm
Kuntoraportti
Slitage
282611
Päivämäärä:
2014-12-08