Vitmålat skåp

Vitmålat skåp
Vitmålat skåp
Vitmålat skåp
Vitmålat skåp
Vitmålat skåp
Vitmålat skåp
Vitmålat skåp
Vitmålat skåp

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SKÅP / DOCKSKÅP, 1900-talets första hälft, bemålat, lätt svarvade be, höjd ca 123, 50x23 cm

Kuntoraportti

Slitage

282611

Päivämäärä:

2014-12-08