Byrå rokokostil
2014-12-08
282620
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, rokokostil, mahognyfanér, beslag i mässing, lätt svängda ben, höjd ca 72, 40x29 cm
Bruksslitage