Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BYRÅ, 1900-tal, rokokostil, mahognyfanér, beslag i mässing, lätt svängda ben, höjd ca 72, 40x29 cm
Bruksslitage
282620
2014-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här