Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ, 1900-tal, rokokostil, mahognyfanér, beslag i mässing, lätt svängda ben, höjd ca 72, 40x29 cm

Bruksslitage

282620

2014-12-08