Schatull på ben

Schatull på ben
Schatull på ben
Schatull på ben
Schatull på ben
Schatull på ben
Schatull på ben
Schatull på ben
Schatull på ben
Schatull på ben
Schatull på ben

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BESTICKSCHATULL, på ben, 1900-tal, mässingsdekor av bl a växter, invändig med 2 löstagbara plan, klädda i grön sammet, höjd ca 65, 43x35 cm

Dekorelement med skador, slitage

282651

2014-12-09