Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, Louis XV-stil, 1800-tal, 2-delat, fanérat i valnöt, överdel med spegel, bakomliggande låda, 3 lådor, höjd ca 180, 84x45 cm
Fanerbortfall, slitage
282653
2014-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här