Louis XV-stil

Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil
Louis XV-stil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, Louis XV-stil, 1800-tal, 2-delat, fanérat i valnöt, överdel med spegel, bakomliggande låda, 3 lådor, höjd ca 180, 84x45 cm

Fanerbortfall, slitage

282653

2014-12-09