Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, barockstil, STOLAR, 4 st, Louis XV stil, 1900-talets första hälft, betsad massiv ek, bordets höjd 74, 109x187 (utfällt), lösa stolsdynor medföljer
Bruksslitage
282701
2014-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här