Soffgrupp "Esbjerg" IKEA
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJ, "Esbjerg", 1950-tal, IKEA, stomme i teak och ek, stoppade lösa dynor klädda i grå textil, soffan längd 132, djup 76 cm, fåtöljen sitthöjd 32 cm
Bruksslitage, textil med fläckar
282705
2014-12-09