Soffgrupp "Esbjerg" IKEA

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, "Esbjerg", 1950-tal, IKEA, stomme i teak och ek, stoppade lösa dynor klädda i grå textil, soffan längd 132, djup 76 cm, fåtöljen sitthöjd 32 cm

Bruksslitage, textil med fläckar

282705

2014-12-09