Prakturna sevresliknande märke

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRAKTURNA, porslin, 1900-tal, sevresliknande märke, figurscen signerad Rolli, beslag i förgylld brons, höjd ca 40,5 cm

282719

2014-12-09