Yngve Ekström serveringsvagn

Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn
Yngve Ekström serveringsvagn

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, "Thea", design Yngve Ekström, 1960-tal, delvis teak, uppfällbara klaffar, höjd ca 62,5, 42x100 cm

Slitage

282721

2014-12-09