Ljusstakar 1 par

Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par
Ljusstakar 1 par

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

13 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, sannolikt Frankrike, egyptiserande dekor, förgylld brons, höjd 26 cm

En med buckla i foten

282751

2014-12-09