Ljusstakar 1 par 1800-tal

Ljusstakar 1 par 1800-tal
Ljusstakar 1 par 1800-tal
Ljusstakar 1 par 1800-tal
Ljusstakar 1 par 1800-tal
Ljusstakar 1 par 1800-tal
Ljusstakar 1 par 1800-tal
Ljusstakar 1 par 1800-tal
Ljusstakar 1 par 1800-tal
Ljusstakar 1 par 1800-tal
Ljusstakar 1 par 1800-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, sannolikt Frankrike, förgylld brons, höjd 25 cm

282753

2014-12-09