Vitrinskåp Holland
Klubbat för:
22 000 SEK
Arviointi
25 000 SEK
Kuvaus
VITRINSKÅP, Holland, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, spröjsade dörrar, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 278 , 240x50 cm
Kuntoraportti
Lösa listdelar medföljer, diverse sprickor och skador
282755
Päivämäärä:
2014-12-10