Vitrinskåp Holland

Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland
Vitrinskåp Holland

Klubbat för:

22 000 SEK

Arviointi

25 000 SEK

Kuvaus

VITRINSKÅP, Holland, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, spröjsade dörrar, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 278 , 240x50 cm

Kuntoraportti

Lösa listdelar medföljer, diverse sprickor och skador

282755

Päivämäärä:

2014-12-10