Trågsoffa 1700-tal

Trågsoffa 1700-tal
Trågsoffa 1700-tal
Trågsoffa 1700-tal
Trågsoffa 1700-tal
Trågsoffa 1700-tal
Trågsoffa 1700-tal

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TRÅGSOFFA, rokoko, vitmålad, skuren dekor, längd 202 cm

Senare tråg, slitage och renoverad

282788

2014-12-09