Karmstolar 1 par 1700-tal

Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal
Karmstolar 1 par 1700-tal

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, gustavianska, vitmålade samt bronserade, kannelerade ben, träskuren dekor

Slitage

282790

2014-12-09